M-am intrebat de atatea ori ce vreau? Ce asteptari am? De la mine, de la parinti, de la prieteni, de la prieten, de la parinti, de la catel...
Din cărți, de la părinți sau din viață, învățând pe alții, învățăm și noi.
-
©Copyright 2011 Docendo discimus | TNB